O szkole

Zespół Szkół w Andrychowie jest szkołą niepubliczna, na prawach publicznej. Prowadzimy szkoły o charakterze młodzieżowym i szkoły dla dorosłych. Realizujemy również Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe na kierunkach takich jak kierunki kształcenia w naszych szkołach, w Kętach , Wadowicach i w Andrychowie. Nasza młodzież osiąga duże sukcesy. Od kilku lat zwyciężamy na konkursach fryzjerskich o zasięgu lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

Duża popularnością cieszą się klasy mundurowe Technikum Logistycznego. Młodzież wyjeżdża na obozy wojskowe, kondycyjne, ćwiczy musztrę , strzelanie na profesjonalnej strzelnicy, biegi przełajowe, wspinaczkę wysokogórską, survival. Przeprowadzamy kurs przygotowawczy do SKOKÓW SPADOCHRONOWYCH. Naszą nową propozycją jest technikum o profilu technologia odzieży oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.

Osoby dorosłe zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego oraz do studium na kierunki: technik masażysta, opiekun medyczny oraz technik rachunkowości.

Zapraszmy młodzież do zasadniczej szkoły zawodowej. Kształcimy w zawodach: Fryzjer, Murarz –Tynkarz, Operator obrabiarek skrawających, Sprzedawca, Kucharz, Piekarz, Monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Mechanik pojazdów samochodowych Wędliniarz, Cukiernik, Elektryk, Tapicer, Piekarz, Lakiernik, Blacharz samochodowy. Obuwnik , Stolarz, Elektromechanik pojazdów samochodowych i wszystkie inne w ramach klasy wielozawodowej.